Image default
KRUŠEVAC

Za FK Trajal neizvesno do samog kraja

Ako se po jutru dan poznaje, do kraja tekućeg prvenstva Prva liga Srbije će biti veoma neizvesna i uzbudljiva do samog kraja a koji klubovi će izboriti plasman u elitu znaćemo tek na kraju. Razlika između prva četiri tima iznosi čitava dva boda, a jesenji deo koji je u završnoj fazi jedan je od zanimljivijih do sada.

Ekipa FK Trajala trenutno zauzima desetu poziciju na tabeli posle poraza od Javora u Kruševcu sa 1:3. Pobeda je FK Javor vratila među najbolje tri ekipe, a sa dva pogotka u prvom poluvremenu, koji su bili delo Petkovića i Markovića, oni na ovom meču stižu do prednosti. U drugom poluvremenu dva puta mrežu je pogađao Nikola Radmanovac i to jednom svoju i jednom protivničku.

Fudbaleri Trajala 5 decembra gostuju u Gornji Milanovac gde će protiv neugodnog Metalca odmeriti snage. Prvi meč u kruševcu je odigran nerešenim rezultatom 1:1.